Couperuspark Etten-Leur
“Een duurzame installatie: gasloos met een individuele aardwarmtepomp”
In Etten-Leur zijn 100 appartementen gebouwd verdeeld over vier gebouwen, genaamd Couperuspark. De gebouwen Monarch en Keizersmantel zijn inmiddels opgeleverd en Brabant Installatie Techniek is nu bezig met de in bedrijfstellingen van de gebouwen Koningspage en Hermelijn.
Deze opdracht is in samenwerking met Aannemersbedrijf Van Agtmaal, wij hebben in de woningen warmtepompen met bodembronnen geplaatst en WTW units. Daarnaast heeft Brabant Installatie Techniek ook de ventilatie geïnstalleerd in de parkeergarage.
In samenwerking met J & M Techniek vloerverwarming hebben wij de vloerverwarming gerealiseerd voor deze appartementen.
Onze werkzaamheden voor Couperus Etten-Leur zijn bijna afgerond.

“De ventilatoren worden op een specifieke configuratie aan het plafond bevestigd, om zodoende een continue gelijkmatige luchtbeweging te realiseren”.
CO-LPG detectie.
In de parkeergarage van het Couperuspark zijn ventilatoren geplaatst aan het plafond om een gelijkmatige luchtbeweging in gang te houden. Aangezien een gesloten parkeergarage een hoger CO-LPG gehalte heeft door de voertuigen die in en uit rijden en dit schadelijk is voor de gezondheid.
Brabant Installatie Techniek heeft hiervoor gebruik gemaakt van het detectiesysteem van HC PS.

Samenwerken? Neem contact op!
